17 лист. 2023

Спортивна розвага "Правила безпеки знай!" для дітей старшого дошкільного віку

В рамках Тижня БЖД, з метою закріплення основних правил безпечного поводження під час надзичайних ситуацій з дітьми старшого дошкільного віку була організована розвага "Правила безпеки знай!". Дошкільники вправлялись у бігу, стрибках, швидко виконували завдання, рятували звірят від лісової пожежі.
17 лист. 2023

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ відзначають в СДНЗ№65

З метою познайомити дітей з поняттям "толерантність", вчити бачити індивідуальне та унікальне в кожній людині, розвивати здатність органічно співіснувати в суспільстві, практичним психологом було проведено заняття в групі дітей старшого дошкільного віку. З дітьми обговорювалися питання схожості та відмінності людей, як толерантно сприймати людей які чимось відрізняються від нас, створили квітку толерантності та переглянули мультфільм "Халабудка". З педагогічним колективом проведений семінар-практикум "Вчимося безконфліктному спілкуванню" адже толерантність передбачає ненасильницьке спілкування та пошук компромісів у відносинах. #СДНЗ_65_"Лукомор'я #Ти_як_Кіровоградщини #Освіта_Кропивницької_Громади
15 лист. 2023

Тиждень БЖД «Навчіться сьогодні, щоб бути в безпеці і вижити завтра…» (пожежна безпека в умовах воєнного стану з 13 до 17 листопада 2023 року

Матеріали Тижня в СДНЗ№65 розміщуються на дошці падлет "«Навчіться сьогодні, щоб бути в безпеці і вижити завтра…»
13 лист. 2023

Всесвітній день доброти в СДНЗ№65 "Лукомор'я"

Всесвітній день доброти в СДНЗ №65 "Лукомор'я" був насиченим. До наших вихованців завітала дитяча письменниця Юлія Хандожинська яка познаймила дітей зі своїми творами: піснями, віршами, загадками, інсценізувала авторську казку про Добро; - Працівники закладу вибирали завдання з кошика "Добрих справ" #СДНЗ_65_"Лукомор'я"
13 лист. 2023

В СДНЗ№65 розпочався Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему «Навчіться сьогодні, щоб бути в безпеці і вижити завтра…»

З метою створення, підтримки здорових та безпечних умов життя і діяльності дітей дошкільного віку як у повсякденному житті так і в умовах надзвичайних ситуацій в закладі дошкільної освіти з 13 по 17 листопада 2023р. проводиться Тиждень «Навчіться сьогодні, щоб бути в безпеці і вижити завтра…»
10 лист. 2023

Зустріч педагогів СДНЗ№65 з дитячою письменницею Юлією Хандожинською

В рамках Декади української писемності та мови для педагогів організована зустріч з дитячою письменницею Юлією Хандожинською.
9 лист. 2023

Семінар для педагогічних працівників "Навчаємо дітей рідної мови"

Під час семінару педагоги удосконалили знання про методи та прийоми організації мовленнєвої роботи з дітьми, ознайомились зі способами використання ситуативного моделювання під час мовленнєвих занять, що сприяло розвитку професійних якостей педагогів щодо формування мовленнєвої компетентності дошкільників.
9 лист. 2023

Конкурс читання віршів "Я люблю рідну мову!" в СДНЗ№65

В рамках Декади української писемності та мови, з метою підтримки інтересу та позитивного ставлення до української мови, як державної, розвитку мовлення, виховання любові до рідної мови в СДНЗ№65 організований конкрс "Я люблю рідну мову!". Діти середніх та старших груп читали вірші про мову, Україну, символи України.
7 лист. 2023

Екскурсія дошкільників СДНЗ№65 до бібліотеки Фортечної гімназії

В рамках Декади української писемності та мови "Мова має значення!" діти старшого дошкільного віку відвідали бібліотеку Фортечної гімназії. Для дітей було організовано ознайомлення з роботою шкільної бібліотеки, дошкільнята зацікавились виставкою дитячої літератури, захопились розповідями про красу рідної мови.
2 лист. 2023

В СДНЗ №65 завітав Кіровоградський академічний обласний театр ляльок з виставою "Колобок"

До дошкільнят СДНЗ№ 65, в рамках Декади української писемності та мови, завітав Кіровоградський академічний обласний театр ляльок з виставою "Колобок" за мотивами української народної казки. Діти отримали позитивні емоції, задоволення та гарний настрій.