4 січ. 2024

Педагогічні посиденьки «Свята та звичаї українського народу»

Педагоги СДНЗ№65 підводять підсумки різдвяно-новорічних народних традицій. Всі зібрались в дружнє коло, щоб побажати колегам, родинам, а особливо нашим захисникам сил та надії на перемогу!
25 груд. 2023

Дошкільнята СДНЗ№65 святкують, зустрічають новий рік

У дошкільному закладі розпочались свята присвячені до дня Святого Миколая, до Різдва та Нового року. Дошкільнята потрапляють в казкові пригоди, співають , танцюють, грають із Зимою, Сніговиком, Кіндер сюрпризом та іншими казковими героями. Також до діток завітали помічники Святого Миколая, які нагадали, що чесність та доброта - це хороші якості, які повинні бути у кожної людини . Нехай ці свята принесуть тепло, мир та радість у кожну родину.
18 груд. 2023

Вітаємо учасників рекорду!

Рекорд найбільший Всеукраїнський онлайн-флешмоб до Дня ментального здоров’я. Шановні освітяни, педагоги! Вітаємо вас, адже разом ми встановили новий рекорд України за найбільший Всеукраїнський онлайн-флешмоб до Дня ментального здоров’я . Діти груп № 10, 11,12 та педагоги СДНЗ №65 долучились 10 жовтня 2023р. до онлайн-флешмобу до Дня ментального здоров’я. 57 112 учасників та учасниць із 1904 навчальних закладів України долучилися до флешмобу #руханкасили. Від імені ГО “Рух Олександра Педана “ДжуніорС”, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Міністерства освіти і науки України щиро дякуємо вам за вашу залученість та зацікавленість у популяризації турботи про ментальне здоров’я серед дітей та молоді! Саме завдяки вам цей рекорд став реальністю! Тим з вас, хто долучився до встановлення рекорду – ми надсилаємо сертифікат, що його підтверджує.
12 груд. 2023

Розвага "Правила безпеки знай!"

Сьогодні, інспектором ДСНС спільно з педагогами дошкільного закладу була проведена розвага "Правила безпеки знай!" з дітьми старшого дошкільного віку. Діти закріпили правила поводження з електроприладами, правилами протипожежної безпеки. Практично вчились як поводити себе у натовпі та під час НС. Для підтримки ментального здоров'я діти зробили вправу "Метелик", "Черепешка", "Котик".

СДНЗ №65 дякує ЮНІСЕФ!

Кожна дитина отримала яскраві рюкзаки, а для ігор та занять в дошкільному закладі отримано набори ігрового та спортивного обладнання у рамках реалізації проєкту ЮНІСЕФ.
12 груд. 2023

"Ти як?" Підтримка ментального здоров'я дітей дошкільного віку

«Я І ТИ» З метою зняття напруги, опанування емоціями, зниження тривоги та створення позитивного настрою практичним психологом була проведена руханка під пісню «Я і ти» з дітьми старшого дошкільного віку.
8 груд. 2023

Флешмоб проти війни, насильства та жорстокості "Ні війні!"

Вихованці СДНЗ№65 долучилися до флешмобу проти війни, насильства та жорстокості. Діти народжуються не для насильства, жорстокості та війни, а для радості, обіймів, поцілунків та любові. На жаль, в цей нелегкий для нас час вони весь час знаходяться під загрозою і від того дуже швидко дорослішають. Діти дуже гостро реагують на виклики війни і висловлюють свої емоції та бажання в різний спосіб: словами, малюнками, піснями, танцями... Наші діти закликають весь світ припинити цей жах, зупинити війну та бажають перемоги нашим незламним воїнам. Бажання наших дітей - потужна сила! Віримо! Ми - на своїй землі! За нами перемога! #16днівпротинасильстваКроп2023
7 груд. 2023

Казочки про добро для малюків

До дітей молодшої групи «Джерельце» СДНЗ№65 завітала дитяча письменниця Юлія Хандожинська з «Казочками від Юлечки». Разом з педагогами діти слухали цікаві авторські казки, грали у веселі ігри, занурились у казковий світ який навчає доброти, поваги один до одного, дружби, співчуття. #16днівпротинасильстваКроп2023
7 груд. 2023

Створення соціального плакату проти насильства "Насильству виправдання немає!"

В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" педагогічним колективом була проведена дуже різноманітна робота. Це і бесіди, заняття з дітьми про добро та дружбу, толерантне відношення до людей, які чимось відмінні від інших, нетерпимість до будь-яких проявів насильства, права дітей; перегляд мультфільмів , читання тематичної літератури, програвання різних ситуацій, малювання, створення колажів та обговорення раніше створених дітьми та педагогами плакатів відповідної тематики. Підсумовуючи всю проведену роботу був створений соціальний плакат проти насильства. #16днівпротинасильстваКроп2023 #СДНЗ_65_Лукомор'я
6 груд. 2023

День Збройних Сил України

З метою національно-патріотичного виховання дітей, для осмислення себе як частинки великого українського народу, та формування уявлень про нелегку військову службу воїнів української армії , бажання рівнятись на них, бути сміливими, кмітливими, сильними була проведена спортивна розвага "Ми сильні та сміливі!" Інструктор з фізкультури провела спортивну розвагу з дітьми старшого дошкільного віку "Ми сильні та сміливі"