В СДНЗ№65 відзначали свято Стрітення

16 лют. 2023
Свято Стрітення в Україні завжди було у великій пошані. Дошкільнята СДНЗ№65 "Лукомор'я" спільно з педагогами долучились до народних традицій. Під час музичного свята "Стрітення" Господиня розповіла дітям про те, як з давніх давен люди відзначали це свято. Люди вірили, що в цей день, обов’язково, має «змагатися зима з весною». В цей день вони зустрічаються, і хто переможе – тому до кінця місяця і господарювати.

Ведуча розповіла дітям про традиції, обряди цього дня, організовувала з дітьми  ігри, під час яких діти демонстрували свою спритність, винахідливість.  Діти співали пісні, заклички, розповідали народні прикмети про весну, Стрітення.  Ведучі розповіли дітям  ще про один звичай – випікання пташок «жайворонків». Люди вірили, що птахи на своїх крилах приносять з далекого краю Весну, проганяють холодну Зиму. По завершенню свята, під час прогулянки, діти  на майданчиках  ще раз проспівали весняки, закликаючи весну. Оздобили майданчики яскравими кольоровими  пташками, щоб закликати птахів повертатись з теплим країв. Ось так, з гарним настроєм, позитивними емоціями, чарівними посмішками  діти весело провели Зимоньку та зустріли Весну.