Методичну роботу у СДНЗ №65 здійснюють:

вихователь-методист Пидорич Ольга Миколаївна -               Дошка Падлет Досвід роботи

вихователь-методист Таланова Світлана Володимирівна  Дошка падлет "Методична скарбничка"

-   сайт-портфоліо   ,

Педагоги СДНЗ №65  працюють за програмою виховання і навчання дітей від двох до семи років "Дитина".  Програма "Дитина" є методичним супроводом до основного нормативного документа, який визначає вимоги до змісту та обсягу дошкільної освіти в Україні - це  Базовий компонент дошкільної освіти, спрямований на оновлення принципів, цілей, змісту, технологій виховання, розвитку і навчання дітей.

Вся методична робота у СДНЗ будується на таких засадах:

- відповідність системи методичної роботи сучасному соціальному замовленню суспільства і держави;

- науковість методичної роботи;

- комплексний характер методичної роботи, що передбачає єдність і взаємозв'язок усіх сторін і напрямків підвищення кваліфікації педкадрів;

- систематичність, послідовність, наступність, безперервність, масовість;

- творчий характер методичної роботи, максимальна активізація діяльності педагогів;

- конкретність, врахування особливостей роботи дошкільного закладу.

Інноваційна діяльність стала стимулюючим чинником у діяльності дошкільного закладу. Вихователі з метою вдосконалення навчально-виховного процесу широко використовують інноваційні технології.

Також для створення предметно-розвивального середовища педагоги  закладу  керуються в своїй роботі "Примірним переліком ігрового та навчального дидактичного обладнання для закладів дошкільної  освіти" затвердженого наказом МОН України від 19.12.2017р.

Інструктор з фізичного виховання Міхно Л.Г. працює використовуючи елементи методики  М.М. Єфименка "Театр фізичного розвитку та оздоровлення". Виділяє основні рухові режими в системі фізичного виховання дітей і керується його педагогічним кредо "Грати щодня, грати постійно, грати завжди!"

Педагоги всіх вікових груп працюють за напрямком: "Валеологічно-психологічна корекція та природне оздоровлення" та використовують такі форми роботи: - вправи для формування та корекції постави, правильної ступні, профілактики плоскостопості; - використання фітомішечків під час денного сну; - лікувальні прогулянки екологічними стежками; - музично-ритмічні вправи; - вправи з розвитку м'язів тіла; - казкотерапія; - сміхотерапія; - музикотерапія; - кольоротерапія; - психогімнастика.

Вихователь Хромова Г.В. в своїй роботі з дітьми використовує технологію М.О.Зайцева, принциповим положенням  якого є спільний спосіб розвитку мовлення дітей і навчання їх читання.

Педагоги  користуються методикою ТРВЗ та РТУ.

Методична робота, яка ведеться в закладі сприяє піднесенню рівня виховання та навчання дітей, зарекомендувала себе актиними формами роботи з кадрами:

-майстер класи, робота творчої групи:

Практичний психолог Смірнова Г.О. систематично працює з педагогічним колективом через різні форми організації:

-

семінари-практикуми за темами: "Роль колективу в захисті прав дітей"", "Валеологіно-психологічна корекція та природне оздоровлення", "Розвивальне середовище - умова повноцінного розвитку дитини";

- консультаціями для вихователів на теми: "Планування за  програмою "Дитина", "Адаптація дошкільника до умов дошкільного закладу", "Портфоліо дошкільника як інструмент комплексної діагностики", "Турбота про здоров'я дитини найважливіше завдання вихователя", "Розвивальне середовище для дітей раннього віку", "Гра - ефективний засіб виховання сомостійності дітей дошкільного віку", "Розвиток музичного сприймання у дошкільників", "Здоров'язбережувальні технології у дошкільному закладі", "Мовленнєві заняття в системі сучасної дошкільної освіти" та ін.

Проводяться консультації для вузьких спеціалістів.

Для підвищення якості виховання і навчання дітей в ДНЗ  проводяться відкриті перегляди    різних видів роботи з дітьми .

Для ефективного всебічно вивчення кожної дитини і з'ясування напрямків роботи з вихованцями здійснюєть моніторинг якості дошкільної  освіти.

Педагоги відвідують творчі майстерні, постійно діючі проблемні семінари у тому числі молодого спеціаліста, педагогічні читання, конференції, тренінги, ділові ігри та педагогічні виставки, індивідуальні заходи (наставництво, стажування, консультації, відвідування занять, самоосвіта).

В СДНЗ працює творча група : "Інтерактивні технології під час дистанційного навчання в СДНЗ№65"

Для батьків постіно діє консультативний пункт, дні відкритих дверей, коли батьки можуть спостерігати весь начальний процес. А у підсумку - організовуються "круглі столи" та обговорюються шляхи досягнення результатів завдяки спільним зусиллям батьків, педагогів та дітей.

В кожній групі оформлено куточок для батьків, який включає в себе інформацію щодо проведення актуальних питань.

Тісна взаємодія колективу, дошкільного закладу та батьків - запорука дієвості заходів спрямованих на збереження та зміцнення здоров'я дітей. Щоб створити розвивальне середовище, де дитина творчо діяла, фантазувала, робила відкриття, мала право вибору, де б вислуховували кожну думку дитини, давали відповіді на всі запитання освідчені, високої культури педагоги.