Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив сьогодні.

25 бер. 2020
Таким чином, усі заклади освіти незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до відповідного терміну.

НАКАЗ

від «01» квітня 2020 року                                                                           № 23-0

Про вжиття додаткових профілактичних заходів з протидії гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронавірусом SARS CoV-2 в  СДНЗ №65 «Лукомор'я»

На виконання наказу Управління освіти Міської ради м. Кропивницького від 30 березня 2020 року  № 165/о «Про вжиття додаткових профілактичних заходів з протидії гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронавірусом  SARS CoV-2 в закладах освіти міста»,  для посилення  боротьби з поширенням коронавірусної інфекції в СДНЗ

НАКАЗУЮ:

1.Продовжити:

- заборону відвідування вихованцями дошкільного закладу на період до 24 квітня 2020року;

- додатково інформувати працівників, батьків закладу щодо  посилення заходів  стосовно запобігання поширення коронавірусу COVID-19 та дій у випадку захворювання та розміщення відповідної інформації на сайті дошкільного закладу;

- недопущення під час карантину перебування груп дітей на вулиці, дитячих та спортивних майданчиках, в інших громадських місцях, а також залишення дітей без нагляду дорослих.

2. Розробити та затвердити графік  чергування  працівників в закладі на період продовження карантину до 24 квітня 2020 року.

3. Розробити та затвердити заходи щодо виконання працівниками організаційно-педагогічної роботи:

- самоосвіта;

- підвищення кваліфікації працівників;

- робота з батьками та вихованцями (інформаційне консультування);

- використання мереж: Вайбер, Фейсбук, портал Педрада, дитячий портал «Пустунчик», розвивальні мультфільми українською мовою, науково-популярний журнал «Пізнайка».

4. Визначити заходи щодо збереження систем життєзабезпечення.

5. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор СДНЗ № 65                                            В.Бондаренко