В СДНЗ№65 розпочався ТИЖДЕНЬ ПІДТРИМКИ МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ'Я «Гратися і не боятися».

22 січ. 2024
З МЕТОЮ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕРЕРВНОСТІ НАВЧАННЯ ТА РОЗВИТКУ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ В УМОВАХ КРИЗИ В УКРАЇНІ в СДНЗ№65 ОРГАНІЗОВАНО ТИЖДЕНЬ ПІДТРИМКИ МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ'Я «ГРАТИСЯ І НЕ БОЯТИСЯ!».

Опанування дітьми стратегій ефективного управління стресом в дошкільному віці може допомогти сформувати позитивні ментальні звички та знизити ризик розвитку психічних проблем у майбутньому.
Тиждень підтримки ментального  здоров'я «Гратися і не боятися» забезпечить дітей важливими навичками та уміннями для підтримки ментального здоров'я, а також дозволить отримати ціннісний досвід педагогам і батькам щодо піклування про психічне благополуччя дошкільнят.

День різниці та прийняття.
Музична руханка "Я і ТИ"
МУЗИЧНИЙ ПЕРФОМАНС «Я і ТИ» -  це  невеличкий музичний виступ під звуки пісні, де діти  використали  замість музичних інструментів предмети з різних матеріалів – паперових, дерев’яних, пластикових, металевих, демонструючи свою індивідуальність, гра "Обійманці".