Вітаємо учасників рекорду!

18 груд. 2023
Рекорд найбільший Всеукраїнський онлайн-флешмоб до Дня ментального здоров’я. Шановні освітяни, педагоги! Вітаємо вас, адже разом ми встановили новий рекорд України за найбільший Всеукраїнський онлайн-флешмоб до Дня ментального здоров’я . Діти груп № 10, 11,12 та педагоги СДНЗ №65 долучились 10 жовтня 2023р. до онлайн-флешмобу до Дня ментального здоров’я. 57 112 учасників та учасниць із 1904 навчальних закладів України долучилися до флешмобу #руханкасили. Від імені ГО “Рух Олександра Педана “ДжуніорС”, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Міністерства освіти і науки України щиро дякуємо вам за вашу залученість та зацікавленість у популяризації турботи про ментальне здоров’я серед дітей та молоді! Саме завдяки вам цей рекорд став реальністю! Тим з вас, хто долучився до встановлення рекорду – ми надсилаємо сертифікат, що його підтверджує.