День морально-етичного виховання в СДНЗ№65 "Лукомор'я"

7 вер. 2023
До відзначення 105 річчя Василя Сухомлинського в дошкільному закладі проходять читання, обговорення, інсценізації творів В.Сухомлинського

Дошкільнята групи №11 Інсценізували оповідання В.Сухомлинського "Квітка сонця"

Діти спільно з вихователем групи№2 читали та обговорювали опоповідання "Як півник ночував на яблоні"

Вихователь організувала  для дітей молодшої групи №4  інсценізацію за казкою "Півень", діти грали в гру "Хто як кричить", потім пограли в рухливу гру "Півень".

Дошкільнята групи №10 обговорювали оповідання В.Сухомлинського "Лялька під дощем", потім намалювали свою улюблену ляльку та іграшку.

Для дітей групи№1 вихователь Макєвець С.Г. влаштувала настільний театр за оповіданням "Покинуте кошеня".

Вихователь групи№3 Ткаченко А.Д.  розповіла дітям оповідання В.Сухомлинського "Куди поспішали мурашки?".