Тиждень "Маленькі дослідники" в СДНЗ№65

14 лип. 2023
Літо для дошкільнят в санаторному дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №65 «Лукомор’я» яскраве, дружнє, цікаве. А навколо такий великий навколишній світ. Як навчити дитину бачити, відчувати і розуміти красу навколишнього світу? Як допомогти усвідомити значення природи для життя людей, а відтак – необхідність її оберігати? Для цього існуємо ми: батьки і педагоги. Вихователі нашого садочку опираються на природну дитячу допитливість та організовують пошуково-дослідницьку діяльність. Це спостереження та досліди, що носять ігровий характер. Дошкільнята навчаються розв’язувати практичні та пізнавальні завдання, взаємодіють, роблять висновки.

„Вмійте щодня відкривати перед
дитиною щось нове, і відкривати
так, щоб навколишній світ заграв
перед нею всіма барвами веселки.

Завжди залишайте щось недоказане,
щоб дитині не раз хотілося повернутися
до того, про що вона дізналася”

В.Сухомлинський

Практичний психолог Смірнова Г.О. організовала для дошкільнят дослідницкий осередок. Дошкільнята досліджують  властивості піску, води, повітря, паперу.

Дослідницька діяльність дітей старшого дошкільного віку групи №4 "Джерельце"
 вихователь Болдирєва В.І.  організовує для  дошкільнят  досліди з водою, повітрям, спостереження в природі

Цікаві досліди з піском в групі № 12 "Калинка"   організовує з дітьми  вихователь Хромова Г.В.
вихователь Ткаченко Л.І.  організувала для дітей групи №4 "Джерельце" пошуково-дослідницьку діяльність  з водою "Кольорові опади"

Дослід з водою  "Кольоровий лід"  (вода в твердому стані)

Досліди з водою та фарбами для юних художників групи №10 "Зірочки"організовує вихователь Власенко А.І

Дослідницька діяльність дітей   групи №11 "Ромашка" у взаємодії з вихователем  Зазимко Л.Г.

Малюки-дослідники  групи № 3"Капітошка" з вихователем Тедеєвою Г.І. досліджують сухий та мокрий пісок

Пошуково-дослідницька діяльність з водою, папером в групи № 11 "Ромашка  з  вихователем Чуприною М.Ю.

Спостереження, досліди та творчість в природі з вихователем Ящук І.С. дуже подобаються дошкільнятам групи №12 "Калинка" та групи №5 "Курчатка"

Вихователь Коваленко Г.М. з дітьми молодшого дошкільного віку групи №6 досліджують властивості піску, води, паперу

Вихователь Ткаченко А.Д. з дітьми молодшого дошкільного віку групи №3 "Капітошка" робили досліди  з водою та фарбами, мильними бульбашками