#WorldChildrensDayKrop2022 СДНЗ№65 приймає участь у ІІІ міському марафоні просвітницько-профілактичних заходів з нагоди Всесвітнього дня Дитини

11 лист. 2022
Дошкільнята СДНЗ№65 відзначають Всесвітній день доброти. Щорічно, 13 листопада, у багатьох країнах світу відзначають Всесвітній день доброти.

ІІІ міський  марафон просвітницько-профілактичних заходів з нагоди Всесвітнього дня Дитини - 2022 року
На виконання плану комунальної установи «Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників Кропивницької міської ради», з метою необхідності посилення психосоціальної підтримки здобувачів освіти у воєнний час, створення умов для обміну досвідом, поширення кращих практик фахівців соціально-психологічних служб закладів дошкільної, загальної середньої освіти міста та зацікавлених освітян  проходить Марафон з 11.11.2022 по 21.11.2022 року

В рамках марафону в СДНЗ№65  було відзначено Всесвітній день доброти.

Практичний психолог Смірнова Г.О. провела з дітьми старшого дошкільного віку заняття "В гостях у феї Доброти". Діти досліджували що таке доброта, яка вона може бути, які вчинки треба робити, щоб доброта була з нами.

Педагоги закладу провели з дітьми бесіди, читали оповідання В.Сухомлинського про добро, переглядали мультфільми, малювали.
Вихователь Саленко І.М. читала дітям молордшої групи та обговорювали  оповідання В.  Сухомлинського "Щоб метелик не поколовся"

Вихователь Мокієвець С.Г. організувала дітям гостини до лісових звірят "Друзі наші меньші"

Вихователь Чуйко М.А. з дітьми обговорили ситуації за серією картин "Де є добрі люди, там біди не буде"

Вихователь Ткаченко Л.І. з дітьми старшого дошкільного віку фантазували якого кольору буває добро,