1 бер. 2023

В СДНЗ№65 вихователі спільно з дошкільниками розпочали STREAM- проєкт «Город на підвіконні»

З метою продовження ознайомлення дітей з навичками здорового харчування, включення в раціон корисних овочів, виховання дбайливого, турботливого ставлення до природи, її екологічного стану, сенсорного виховання та сприяння розвитку спостережливості у малюків, в усіх вікових групах дошкільного закладу традиційно проводиться вирощування в осередках природи, на підвіконні корисних овочів, трав (часник, цибуля, петрушка тощо).
27 лют. 2023

Участь педагогів СДНЗ№65 в акції «Українка – у кожній із нас»

До відзначення 152-ої річниці від дня народження великої доньки нашого народу – Лесі Українки вихователь Нужина І.В. долучилась до акції «Українка – у кожній із нас» #Українка_у_кожній_із_нас
21 лют. 2023

В СДНЗ№65 відзначали Міжнародний день рідної мови

Останній місяць зими наповнений святами та знаковими датами. У вівторок, 21 лютого, в усьому світі відзначають Міжнародний день рідної мови.
17 лют. 2023

В СДНЗ№65 "Лукомор'я" сьогодні відзначають день спонтанного прояву доброти

Мета свята – зробити людей трішки щасливішими та поширити частинку доброти навколо себе. Необов’язково звершувати якісь величезні доброчинні акти, достатньо підбадьорити ближнього, зробити приємний комплімент чи просто посміхнутися до незнайомця.
16 лют. 2023

В СДНЗ№65 відзначали свято Стрітення

Свято Стрітення в Україні завжди було у великій пошані. Дошкільнята СДНЗ№65 "Лукомор'я" спільно з педагогами долучились до народних традицій. Під час музичного свята "Стрітення" Господиня розповіла дітям про те, як з давніх давен люди відзначали це свято. Люди вірили, що в цей день, обов’язково, має «змагатися зима з весною». В цей день вони зустрічаються, і хто переможе – тому до кінця місяця і господарювати.
13 лют. 2023

#Освітянський_ Форпост_Кропивницького

СДНЗ №65 "Лукомор'я" з перших днів війни працює, приймає дітей, колектив приймає участь у волонтерській діяльності, батьки та діти беруть участь в акціях на підтримку ЗСУ
13 лют. 2023

Допомога для СДНЗ№65

Необхідна для закладів освіти допомога отримана за сприянням управління освіти від благодійної організації "Благодійний фонд "Безпечне майбутнє " та дитячого фонду UNICEF. Обладнання отримано та використовується за призначенням.
1 лют. 2023

Зимове фіточаювання дошкільнят в СДНЗ№65

З метою підвищення рівня знань про лікувальні властивості рослин, формування у дітей здоров'язберігаючої компетентності, підвищення імунітету і життєвого тонусу в групах були проведені тематичні заходи "Зимове фіточаювання".
31 січ. 2023

Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему «Журба здоров'я відбирає, а радісна думка прибавляє!»

З метою підвищення рівня знань дітей про здоровий спосіб життя, зміцнення фізичного та психічного здоров'я в СДНЗ№65 з 30 січня по 03 лютого 2023р. проходить Тиждень «Журба здоров'я відбирає, а радісна думка прибавляє!»
19 січ. 2023

Круглий стіл з педагогами СДНЗ№65 "Ми-українці і нам є чим пишатись!"

Педагоги обговорювали питання важливості консолідації зусиль педагогів і батьків для зміцнення національної ідентичності дітей як основи, яка виховує справжній патріотизм; сприяє формуванню у дітей позитивного образу своєї країни, утверджує активні позиції громадянина своєї країни, виховує цннісне ставлення до своєї родини як частини свого народу, його історії, традицій, культури.