Сторінка інструктора з фізкультури

Наш інструктор з фізкультури -

Міхно Людмила Григорівна

Стаж безперервної педагогічної роботи - 44 роки, на посаді інструктора з фікультури - 35 років. Має звання "Вихователь-методист" та нагрудний знак "Відмінник освіти України".

Людмила Григорівна має високий рівень професіоналізму,і знання педагогіки та методики дошкільного виховання. Маючи великий досвід роботи Міхно Л.Г. є членом творчої групи інструкторів з фізичної культури закладів дошкільної освіти  міста Кропивницький.

На заняттях з фізкультури використовує проектні та іноваційні технології. Широко застосовує педагогіку М. Монтессорі "Вільний розвиток", елементи методики М. Єфименка. Малюків зацікавлює втілюючись в  образи казкових героів, тварин, комах,плазунів,  використовуючи це як ігрову основу для занять. Педагог гармонійно поєднує моторну щільність заняття з повноцінними навантаженням на всі групи м'язів, вміє зарядити дітей позитивною енергією.

Працює над проблемою "Туризм - нетрадиційна форма оздоровлення дошкільників". Організовує цікаві туристичні походи з дітьми старшого дошкільного віку, спільно з батьками вихованців, що приносить багато радості та задоволення для всіх учасників.