30 черв. 2023

Всеукраїнський тиждень взаємодії з батьками

СДНЗ №65 взяв участь у Всеукраїнському тижні, який пройшов з 19 по 22 червня.
28 черв. 2023

Ляльковий театр

В СДНЗ №65 завітав Кіровоградський академічний обласний театр ляльок з виставою "Пригоди у чарівному лісі"
8 черв. 2023

Звіт керівника

З метою оцінювання керівництва та діяльності санаторного дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №65 "Лукомор'я" організовано звітування директора за період роботи закладу у 2022-2023 н.р.
2 черв. 2023

Участь СДНЗ№65 в обласному конкурсі «Твори В. О. Сухомлинського в дитячих малюнках»

Конкурс творів образотворчого мистецтва проводиться на виконання розпорядження начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації від 07 лютого 2023 року № 113-р «Про підготовку та відзначення 105-ої річниці дня народження В. О. Сухомлинського», наказу КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» від 21 лютого 2023 року № 25 «Про затвердження плану заходів з відзначення 105-ої річниці від дня народження В. О. Сухомлинського», з метою вшанування пам’яті В. О. Сухомлинського, подальшого впровадження його педагогічної спадщини й художньо-естетичного виховання дітей закладів дошкільної освіти та загальної середньої освіти.
1 черв. 2023

Вихованці СДНЗ №65 “Лукомор’я” м. Кропивницького долучилися до благодійної акції міського дитячого парламенту “Дрон - для Перемоги, квіти – після Перемоги”.

1 червня з нагоди Міжнародного дня захисту дітей вихованці садочка разом з батьками, вихователями, працівниками зібрали кошти для ЗСУ, а ще помолилися за мир, за перемогу, за життя. Саме завдяки нашим захисникам ми можемо сьогодні провести таке гарне і яскраве свято! Сьогодні для дошкільнят були організовані цікаві ігри, веселі розваги. До закладу завітав КЗ «Кіровоградський академічний обласний театр ляльок» з виставою «Лисичка, Котик і Півник». Разом з героями казки діти потрапили у пригоду, навчилися дружити та допомагати один одному.
31 трав. 2023

Музичні свята "Прощавай, садок дитячий!"

з 23 по 31 травня в СДНЗ№65 проходять музичні свята "Прощавай, садок дитячий!" для дітей, їх батьків та вихователів груп старшого дошкільного віку
29 трав. 2023

Подяка за гуманітарну допомогу від СДНЗ№65 "Лукомор'я"!

СДНЗ№65 дякує за допомогу! Отримали гуманітарну допомогу за сприянням управління освіти від благодійної організації " Благодійний фонд " Безпечне майбутнє " в межах реалізації проєкту Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) "Швидке реагування в Кіровоградській області для задоволення потреб дітей та їх опікунів, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, які постраждали внаслідок війни в Україні "
26 трав. 2023

Для дітей СДНЗ№65 організована зустріч з інспекторами патрульної поліції м. Кропивницького

В рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності "Їдеш тихо-обминаєш лихо!", з метою ознайомлення дітей дошкільного віку з професією поліцейський, та закріплення знань правил дорожнього руху була організована зустріч з інспекторами поліції.
25 трав. 2023

Бойовий дрон замість квітів на останній лінійці: у Кропивницькому оголосили патріотичну благодійну ініціативу

До дітей Кіровоградщини звернувся міський дитячий парламент із закликом провести лінійки без квітів. Натомість вони пропонують учням, вихованцям і батькам, хто матиме бажання, підтримати таку акцію, зібрати невитрачені на квіти гривні на потреби ЗСУ. Гроші можна буде покласти до скриньок, встановлених у школах і садочках. В нашому садочку 1 червня з нагоди Дня Захисту дітей буде можливість долучитися до цієї акції. Зібрані кошти передадуть волонтерам, які придбають такі необхідні військовим дрони. Доєднуйтесь, допомагайте, наближайте нашу Перемогу, підтримуючи найкращу армію світу!
22 трав. 2023

Тиждень безпеки дорожнього руху " Їдеш тихо-обминаєш лихо"