Семінар-практикум для батьків "Ігрова діяльність дітей дошкільного віку вдома"

22 груд. 2017
З метою підвищення педагогічної компетенції батьків з проблеми активізації ігрової діяльності молодших дошкільників в умовах сім’ї, практичний психолог Смірнова Г. О.разом з в.-методистами, вихователями організувала та провела семінар-практикум для батьків дітей 4-го року життя.

Вправа "Будьмо знайомі!"

Гра "Новорічний подарунок"

"Як і в що гратися з маленькими дітьми"

Семінар-практикум: «Розвиваючі ігри вдома»

«Гра не порожня забава. Вона необхідна для щастя дітей, для їх здоровя і правильного розвитку»

Д.В.Мендерицька

Мета: підвищення педагогічної компетенції батьків з проблеми активізації ігрової діяльності молодших дошкільників в умовах сім’ї.

Завдання:

1. Розвивати інтерес батьків до розвитку та виховання своїх дітей.
  2. Розширювати педагогічні знання батьків з питань ігрової діяльності дітей.
  3. Обговорити питання про організацію середовища в умовах сім’ї.

Учасники: педагоги, батьки.

Підготовча робота: анкетування батьків, запрошення, пам’ятки для батьків, оформлення залу, музичний супровід, фотографії дітей, матеріали для творчої роботи.