Кропивницький. Санаторний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №65 "Лукомор'я"

Шановні відвідувачі!
Тепер ми маємо можливість спілкуватися з Вами, використовуючи наш сайт, що дуже зручно у наш час.  Інформація на сайті, в першу чергу, адресована тим, хто зацікавлений у гармонійному і всебічному розвитку своєї дитини.

Пам`ятка для батьків,

діти яких відвідують заклад дошкільної освіти під час карантину

Шановні батьки!

1. Перш ніж привести дитину в заклад дошкільної освіти, будь ласка,  зверніть увагу на стан її здоров`я. За найменших підозр у дитини та членів усієї родини захворювань  (ГРВІ, нежить, підвищення температури тощо), необхідно звернутися до сімейного лікаря та обов’язково попередити вихователя чи медичного працівника закладу та прийняти міри самоізоляції.

2. Дотримуйтесь режиму роботи закладу: з 7.00 до 19.00: приводьте дитину до СДНЗ своєчасно з 7.00 до 8.00, зберігаючи дистанцію з працівниками та іншими батьками 1,5 м. Уникайте скупчення людей.

3. Ранковий прийом дітей буде здійснюватись вихователями на території СДНЗ (на майданчиках кожної групи). Вранці та кожні чотири години протягом дня дітям буде проводитись температурний скринінг. Діти, з температурою тіла понад +37,2°С та з ознаками соматичних захворювань будуть відсторонені.

4. Батьки, або особи які їх замінюють, що супроводжують дитину на  території закладу повинні бути в захисних масках (у тому числі саморобних), так, щоб були покриті ніс та рот, відповідно до карантинних вимог. В будівлю закладу батьки не заходять. Необхідно надавати вихователеві правдиву інформацію стосовно стану здоров’я дитини та членів родини.

5. У зв’язку з правилами та умовами адаптивного карантину в закладі буде проводитись систематична дезінфекція обладнання та приміщень, а тому батькам слід надавати медичному працівнику інформацію щодо можливих алергічних реакцій у дітей на миючі, дезінфікуючі засоби та антисептики.

6. Забороняється приносити з дому іграшки, їжу, гаджети та інший матеріал (олівці, книги, тощо) окрім особистих речей: одяг, змінне взуття, паперові та вологі серветки, головний убір.

7. Надайте вихователеві свій достовірний мобільний номер телефону, або інших членів родини для зв’язку у разі виникнення непередбачуваної ситуації (погіршення стану здоров’я дитини, тощо).

8. З метою отримання оперативної інформації про зміни в організації роботи СДНЗ (режим, освітній процес тощо) щоденно переглядайте офіційний сайт закладу https://dnz65.klasna.com/,  сторінку  Вашої групи в Viber, де буде розміщено відповідну інформацію.

9. Для вирішення нагальних питань, отримання інформації стосовно роботи закладу звертайтесь до адміністрації  в телефонному режимі або он-лайн. Контактний телефон СДНЗ:  (0522) 33-75-65 ;  e-mail:  [email protected]

10. Зверніть увагу на обмежене перебування дитини в громадських місцях.  Це є небезпечним для її ї  здоров’я, навіть під час послаблення карантину.

Шановні батьки! Лише спільними зусиллями ми зможемо зберегти власне здоров`я та здоров’я  дітей! Здоров`я дитини та кожної  родини  – це головне!

Вдячні за розуміння!

19 вер. 2020
19 вересня Кропивницький святкує День міста 2020
В Ковалівському парку була організована виставка "Казкове містечко". СДНЗ №65 традиційно приймав участь у святкуванні Дня Міста з презентацією народної казки "Кривенька качечка".
16 вер. 2020
Олімпійський Тиждень в СДНЗ№65
З 08 по 18 вересня 2020 р. в СДНЗ№65 проходить Олімпійський Тиждень.
11 вер. 2020
З 08 по 11 вересня 2020 року в СДНЗ №65 проходить Тиждень знань безпеки життєдіяльності "Світлофор нам всім моргає, до порядку закликає!"