Кропивницький. Санаторний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №65 "Лукомор'я"

Шановні відвідувачі!
Тепер ми маємо можливість спілкуватися з Вами, використовуючи Інтернет, що дуже зручно у наш час. Наш сайт, в першу чергу, адресований тим, хто зацікавлений у гармонійному і всебічному розвитку своєї дитини.

На підставі Постанови Кабінету Міністрів України від  20.05.2020 року № 392, у зв’язку із послабленням карантину та території Кіровоградщини, Постанови Головного Державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 року № 25 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»,  враховуючи рішення  міської комісії техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 25.05.2020 року

...Враховуючи специфіку санаторного дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 65 «Лукомор’я», а саме його відвідування  дітьми  з ранніми проявами туберкульозної інфекції, з малими та згасаючими формами туберкульозу, які знаходяться в групі ризику, відновлення  роботи садочку заборонити до закінчення карантину.

1 черв. 2020
УВАГА! Про відновлення діяльності закладу дошкільної освіти
Враховуючи специфіку санаторного дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 65 «Лукомор’я», а саме його відвідування дітьми з ранніми проявами туберкульозної інфекції, з малими та згасаючими формами туберкульозу, які знаходяться в групі ризику, відновлення роботи садочку заборонити до закінчення карантину.
22 трав. 2020
Увага! Карантин продовжено до 22 червня.
Шановні батьки! Ви всі слідкуєте за новинами і вже неодноразово чули про послаблення карантинних заходів (особливо про відкриття дитячих садочків). Наш колектив і директор, особливо, завжди раді бачити наших дітей у рідних стінах садочку! Але постановою санітарного лікаря України вводяться певні умови та обмеження для відкриття дитячих садочків, які потребують деяких зусиль, як фінансових, так і організаційних. Наша Кропивницька міська рада завжди турбувалася про благополуччя наших вихованців (щоб все завжди було у нас найкраще, та найбезпечніше), і тому ..... В найоптимальніші терміни будуть проведені відповідні комплексні заходи, здійснені перевірки відповідними органами, і санаторний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 65 "Лукомор'я" зможе відчинити свої двері! Зачекаємо, ще трішечки!!!!
8 трав. 2020
Карантин продовжено!
Увага! Загальнонаціональний карантин в Україні триватиме до22 травня 2020 року.

День відкритих дверей онлайн Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія