Лікувально-профілактична робота

Пріоритетним завданням санаторного дошкільного навчального закладу №65 "Лукомор'я" є лікувально-профілактична та фізкультурно-оздоровча робота.

Колектив   СДНЗ №65  керується вимогами  Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів затвердженого 24 березня 2016 року.
          В закладі проводяться традиційні та нетрадиційні методи загартування  дошкільників (ранкова гімнастика з дихальними вправами, гімнастика пробудження після денного сну , ходьба по "Килимках здоров'я" , загартування повітрям, обливання водою влітку, полівітамінізація,  самомасаж: пальчиковий, горіхами та за допомогою щіток,використовуються елементи  ароматерапії, фітотерапії), проводиться специфічне лікування за призначенням лікаря-фтизіатра. Всі названі процедури вводяться до загальної системи роботи дитячого закладу за призначенням лікаря та за згодою батьків з урахуванням індивідуальних показників стану здоров'я та самопочуття дітей.

Медико-педагогічний контроль на заняттях з фізкультури проводиться 2 рази на рік.

Медичне обслуговування здійснюють:  сестра медична старша, сестра медична фізіотерапевтичного кабінету, сестра медична з дієтичного харчування, 2 лікарі- педіатри.
          Медичні працівники протягом року проводять навчання серед працівників СДНЗ та батьків з питань профілактики інфекційних захворювань, вірусних гепатитів, туберкульозу та кишкових інфекцій.

На базі закладу працює фізіотерапевтичний кабінет в наявності якого:
- апарат УВЧ з приставкою ЕВТ;
- безопіковий тубус кварц;
- апарат "Поток" - електрофорез з лікарськими препаратами;
- маячний кварц - для групового опромінення дітей;
- магніт, Дарсонваль.
Для профілактики захворювання діти споживають  вітамінні чаї з настоянки шипшини, ехінацеї весною та восени.

Графік роботи фізіотерапевтичного кабінету

8.00-8.30     Підготовка до роботи