30 січ. 2024

В СДНЗ№65 "Зимове фіточаювання". Розпочався Тиждень сприяння здоровому способу життя та безпеки життєдіяльності "Здоров'я-це благо, дане нам природою"

В рамках Тижня організовано "Зимове фіточаювання" для дошкільнят. З метою підвищення рівня знань про лікувальні властивості рослин, формування у дітей здоров'язберігаючої компетентності, підвищення імунітету і життєвого тонусу в групах були проведені тематичні заходи.
26 січ. 2024

Вернісаж педагогічних ідей

Вітаємо лідерів Вернісажу! Вихователів Ткаченко Л.І., Васильєву Т.О., Болдирєву В.І. бажаємо успіху та творчо натхнення!
26 січ. 2024

Тиждень ментального здоров'я. ДЕНЬ ДРУЖБИ ТА ПІДТРИМКИ

ДЕНЬ ДРУЖБИ ТА ПІДТРИМКИ «ПОДОРОЖ У СВІТ ДРУЗІВ»
25 січ. 2024

Групова консультація з елементами тренінгу для педагогів на тему «Соціально-психологічні ресурси особистості в екстремальних умовах»

З метою підсилення здатності до відновлення психологічного ресурсу, вдосконалення самопізнання, формування позитивного ставлення до себе, підвищення продуктивності праці та підвищення власного потенціалу практичним психологом була проведена консультація з елементами тренінгу.
25 січ. 2024

Тиждень ментального здоров'я. ДЕНЬ КОЛОРИТУ ТА ТВОРЧОСТІ "КАЗКОВИЙ СВІТ КОЛЬОРІВ"

КОЛАЖ ЕМОЦІЙНИХ КОЛЬОРІВ. Діти обирали за бажанням різні матеріали (мушлю, ґудзики, клубочки ниток тощо) та склали колажі різних емоцій. ФАРБОВАНІ КАМІНЦІ ДЛЯ ЕМОЦІЙ. Діти перетворили камінці на агентів емоцій, пофантазували з іменами та характерами камінців. Програли ситуацію «Як зустрілись зелений і синій камінці». ГРА З КОЛЬОРАМИ. Малята вибирали та грали з предметами улюблених кольорів. #СДНЗ_65_Лукоморя #Освіта_Кропивницької_Громади #Ти_як_Кіровоградщина #Ментальне_здоровя
24 січ. 2024

Тиждень ментального здоров'я.

РУХАНКА З ТВАРИНАМИ, ЗАТИШНА ХАЛАБУДКА #СДНЗ_65_Лукоморя #Освіта_Кропивницької_Громади #Ти_як_Кіровоградщина #Ментальне_здоровя
24 січ. 2024

В рамках Тижня ментального здоров'я. День руху та спокою.

СЕНСОРНА ДОРІЖКА “Веселий рух”, гра "Відтвори пісню рухами" пісня "Я і ТИ",
23 січ. 2024

Тиждень ментального здоров'я. День емоцій.

Тиждень підтримки ментального здоров'я «Гратися і не боятися» спрямований на забезпечення дітей навичками та уміннями для підтримки ментального здоров'я в ЗДО. #СДНЗ_65_Лукоморя #Освіта_Кропивницької_Громади #Ти_як_Кіровоградщина #Ментальне_здоровя
23 січ. 2024

Групова консультація з елементами тренінгу для педагогічних працівників «Психогігієна та розвиток стресостійкості педагогів»

З метою формування розуміння власної відповідальності за рівень свого ментального здоров’я, підвищення мотивації до постійної підтримки свого ресурсного стану та розвитку стресостійкості педагогів практичним психологом була проведена групова консультація.
22 січ. 2024

В СДНЗ№65 розпочався ТИЖДЕНЬ ПІДТРИМКИ МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ'Я «Гратися і не боятися».

З МЕТОЮ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕРЕРВНОСТІ НАВЧАННЯ ТА РОЗВИТКУ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ В УМОВАХ КРИЗИ В УКРАЇНІ в СДНЗ№65 ОРГАНІЗОВАНО ТИЖДЕНЬ ПІДТРИМКИ МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ'Я «ГРАТИСЯ І НЕ БОЯТИСЯ!».